2012 m. liepos 30 d., pirmadienis

Bliuzo naktys 2012 Part 2.

Bliuzai.. Rašau šį žodį apimta nostalgijos. Bliuzai buvo nepakartojami, neatpasakojami ir išvis sunkiai įvardinami.
Žinoma, bandysiu jums nuosekliai papasakoti, kas ir kaip.
Pirmoji diena. Susipakavau daiktus, ir išėjau iki tranzavimo vietos. 12.00h dienos turėjau sėdėti pašiūrėje ir laukti kitų savanorių - žinoma, vėlavau.. Tiesa, kelyje ilgai neužtrukau, pro šalį važiuojantis vyriškis sustojo, paklausė kur keliauju, ir mielai padėjo įkelti daiktus į mašiną. (Man visada patinka judėjimo veiksmas).
Sėdėjau mašinoje ir galvojau, ar labai vėluoju. Vairuotojas buvo draugiškas, paminėjo, kad norėtų ir pats į kokį festivalį, bet darbas koreguoja jo planus. Kelionė nebuvo ilga, negalėjau labiau džiaugtis,kad nereikėjo priverstinai kalbėtis. Tyla buvo labai jauki.
Atvažiavome į Varnius. Padėkojau. Išlipau ir ėjau ežero link. Net nespėjusi iškelti nykščio, pamačiau, kad prieš mane sustojo automobilis. Vyrukas buvo itin nuotaikingas, paklausė kur keliauju, ir ar negaliu parodyti kelio. Dievo dovana.
Pasirodo, jis keliavo su savo mergina, rodydamas jai Lietuvą (nes ji iš Vokietijos). Nuvežė iki pat pašiūrės. Vėlavau apie dvi valandas.. negražu. Bet niekam tai nepasirodė labai svarbu, savanoriai rinkosi visą dieną.
Radusi kur pasidėti daiktus, ir pas ką miegoti, supratau, kad laikas apeiti teritorija, susipažinti su žmonėmis.
Pirmas netikėtumas. Mes turime international volunteers. 3 žmonės iš Taivano, 2 iš Ispanijos ir viena iš Čekijos. Smagu.
Lietuviai nebūtų lietuviais, jei užsieniečių neišmokytų lietuviškai kalbėti. Fun begins.. Kad būtų paprasčiau kalbėti apie orus, lietuviai pasakė, kad jei oras geras,  reikia sakyti - tu maladec. Bet jei oras blogas, sakyti reikia the weather is -  tu duchas. Tai ir ėjo taivanietis sakydamas - tu maladec.. buvo juokinga ir smagu matyti, kaip jie džiaugiasi išmokdami naujų žodžių.
                                                                          
Viskas aišku tuo tik prasidėjo, jei rašyčiau viską, man tektų tai daryti ne vieną dieną. Tikiuosi užteks pagrindinių įvykių.
Kaip ir minėjau rašydama pirmoje dalyje, darbo buvo nemažai. Savanoriauti, tai nėra pramogauti. Turi anksti keltis ir dirbti tai, kas liepiama. Vakarai priklausė nuo nuotaikos ir poreikių. Jie visada baigdavosi vėlai..
(ajaro šaknies ragavimas, maišo ragavimas (maišas - keistas gėrimas, lygtai "Monikutės" naktys supiltos į maišelį) vakarojimas prie ežero ir t.t)
Happy time - sutikti beveik visi žmonės, kurie pernai buvo bliuzuose :) nepakartojamas jausmas, kai bliuzai tampa vienintele vieta, kurioje gali sutikti savo draugus. + Daug naujų draugų ir pažinčių. Awesome laikas, ragaujant home made vodka su mūsų užsieniečiais... saulė, ežeras, muzika..
Teko ir bulves skusti.. teko ir vandens dviračiu pasiplaukioti. Kaip jau minėjau, darbas tikrai buvo suderintas su pramogomis. Na, kartais pramogos kovą laimėdavo.. Bet dėkoju aukščiausia jėgai, kad tai nepakišo kojos dalyvauti dar viename, itin dideliame ir super toli esančiame renginyje - Roko naktys.
Grįžtant į Bliuzo naktis, verta paminėti, kad žmonių buvo daugybė. Buvo itin gera matyti, kad lietuviai renkasi vandens pramogos, vilki susigalvotus kostiumus (gal 15 žmonių kompanija vaikščiojo apsirengę daktarais).

Jei kalbėsim apie muziką ..  teko išgirsti ir pamatyti tik paskutinę, Arinos atliekamą dainą. Ir pasakyti galiu tik tiek, ne gaila. Užteko, vis gi after party buvo geresni xixi.
Išvada daryčiau tokią, nenoriu būti dalyve, noriu būti savanore. Itin prasmingas laikas. Bliuzai tapo vienu gražiausiu mano vasaros prisiminimu. Ir dėl to žinoma kalti, ten sutikti nuostabūs žmonės. :>

Būtų gėda nepadėkoti Antanui. Super vyrui. Kur rasit tobulesnį vyrą, nei tą, kuris dalinasi su jumis savo palapine,čiužiniu, ir dar ryte atneša torto?? I have just one word to say - Perfect. (P.S jei norite Antano kontaktų, jums reikės tartis su manimi :D ) Antanai nedėkok. Tu fainas.
Dėkoti galėčiau ne vienam žinoma. Vienas didžiausių Ačiū skrieja į kitą Lietuvos pusę, šilčiausio pasaulyje megztinio savininkei. ^^
                                                          ...........................................
Nuotykių buvo daug. Tik dabar pasiryžau tai aprašyti. Shame on me.
Tikiuosi, kad savo vasarą leidžiate turiningai. Džiaukitės saule.

...

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą