2013 m. liepos 9 d., antradienis

Bliuzo naktys 2013 (mano versija - baltų arklių versija)

Taigi Indrė dar neparašė nieko daugiau tik postą feisbuke "Bliuzai buvo tokie geri, kad šiandieną net į darbą nenuėjau... " , tad aš parašysiu apie savo bliuzus.
Nors nėra čia daug ko rašyt .Gaila labai ,kad taip greit praėjo.Aišku buvo labai smagu sudalyvaut šiemet, nes maniau ,kad ir vėl nepavyks kaip ir praėjusiais metais sudalyvaut. Bet pasisekė :) .
O buvo taip:
Pabundu ryte ir toks labai sunešiotas jaučiuosi .Prisimenu jog bliuzai vyksta ir tada suprantu jog tiek prisišniojau, kad net neprisimenu ką veikiau per visus bliuzus.Ir geriausia dalis ta , jog apsižvalgęs galiausiai pamatau ,kad net ir bliuzai jau pasibaigė.Tik Varniai, ežeras ir nebe bliuzo festivalis.Oras dar geras ir žmonių dar kažkiek yra, gal ir ne taip blogai.
Šiuos bliuzus galiu laikyt labiausiai prašniotu festivaliu kokiame tik teko dalyvaut.Gaila tik prisiminimų mažai.  P.S. tada suvokiu ,kad sapnuoju ir kad Varniai maždaug už 1800 km nuo manęs ir kad gerokai be reikalo supanikavau jog prašniojau visus bliuzus tiek jog nieko nebepamenu.Bet vistiek gaila , kad ir vėl šiemet nesudalyvavau.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą